تبلیغات
yousefbabazadeh موزیک و آهنگ - مطالب شهریور 1395

فایده ازدواج در کنترل وزن مردان دیابتی

چهارشنبه 31 شهریور 1395 04:08 ب.ظ

 

فایده ازدواج در کنترل وزن مردان دیابتی

 • فایده ازدواج در کنترل وزن مردان دیابتی
  محققان ژاپنی دریافته اند مردان دیابتی که با همسرشان زندگی می کنند کمتر مبتلا به سندروم متابولیک می شوند. سندروم متابولیک تلفیقی از فاکتورهای مرتبط از جمله فشارخون بالا و قند خون بالاست که ریسک بیماری قلبی و سکته را افزایش می دهد.

  در این مطالعه، محققان ژاپنی گزارشات پزشکی ۲۷۰ بیمار مبتلا به دیابت نوع۲ را از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ بررسی کردند. این گروه شامل ۱۸۰ زوج متاهل (۱۰۹ مرد و ۷۱ زن) که با همسرشان زندگی می کردند و ۹۰ بیمار مجرد (۴۶ مرد و ۴۴ زن) بودند.

  افراد متاهل دارای میانگین شاخص توده بدنی کمتر (۲۴.۵) در مقایسه با افراد مجرد (۲۶.۵) بودند. اندازه گیری این شاخص بر اساس چربی بدن مبتنی بر قد و وزن است.

  محققان دریافتند در مقایسه با افراد مجرد، متاهلین دارای میزان پایین تر HbA۱c (اندازه گیری کنترل قند خون) بودند (۷۳. درصد در مقابل ۷ درصد). بعلاوه افراد متاهل دارای نرخ کمتر ابتلا به سندروم متابولیک (۵۴ درصد) در مقایسه با افراد مجرد بودند (۶۸ درصد).
  محققان بعد از بررسی و تطابق آمار با فاکتورهای نظیر سن و جنسیت دریافتند افراد متاهل ۵۰ درصد کمتر در معرض اضافه وزن قرار دارند.
  همچنین در مورد مردان متاهل، ریسک سندروم متابولیک ۵۸ درصد کمتر از مردان مجرد است. اما محققان ارتباطی بین وضعیت تاهل و سندروم متابولیک در زنان نیافتند.


 

ساخت سومین مسجد بزرگ دنیا در الجزایر

یکشنبه 28 شهریور 1395 01:52 ب.ظ

 

ساخت سومین مسجد بزرگ دنیا در الجزایر

 • ساخت سومین مسجد بزرگ دنیا در الجزایر

  ساخت سومین مسجد بزرگ دنیا در الجزایر

  چین اعلام کرد که ساخت سومین مسجد بزرگ دنیا را برای مسلمانان کشور الجزایر تا پایان سال جاری میلادی (۲۰۱۶) تکمیل می کند.

  شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۲۹

  کد مطلب: 4920

  به گزارش «آرماگدون» ، شرکت مهندسی و ساخت و ساز چین ساخت این بنا را بر عهده دارد و ۸۵ درصد از کار اجرای طرح مسجد اعظم الجزایر در شهر الجزیره پایتخت این کشور را به پایان رسانده است.
  این شرکت افزوده است که وقتی کار ساخت بنا با معماری زیبای آن به پایان برسد مسلمانان برای مدت ۴۰۰ تا ۵۰۰ سال می توانند از این مسجد برای انجام امور عبادی و مذهبی استفاده کنند.
  با پایان یافتن کار ساخت این مسجد، این اولین مسجد بزرگ قاره آفریقا و سومین مسجد بزرگ جهان پس از مساجد مکه و مدینه در عربستان سعودی خواهد بود.
  این مسجد با سرمایه گذاری یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلاری در مساحتی به وسعت ۴۰۰ هزار متر مربع ساخته می شود و مناره آن که بلندترین منازه جهان است ۲۷۰ متر ارتفاع دارد.
  این مسجد می تواند در آن واحد گنجایش ۱۲۰ هزار نفر را داشته باشد و با توجه به در نظر گرفتن یک کتابخانه بزرگ برای آن که گنجایش یک میلیون نسخه کتاب را دارد، ۲ هزار نفر می توانند در آن مشغول مطالعه کتاب شوند.
  همچنین برای این مسجد یک موزه و یک مرکز تحقیقاتی نیز در نظر گرفته شده است.

  Share/Save/Bookmark

  مرجع : شفقنا


 

ضرورت شناخت غرب و مدرنیته به عنوان نماد پیچیدگی جبهه باطل

شنبه 27 شهریور 1395 04:49 ب.ظ

 

فرهنگستان علوم اسلامی قم - ضرورت شناخت غرب و مدرنیته به عنوان نماد پیچیدگی جبهه باطل

 • فرهنگستان علوم اسلامی قم - ضرورت شناخت غرب و مدرنیته به عنوان نماد پیچیدگی جبهه باطل
  پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگستان علوم اسلامی قم،حجت الاسلام محمدرضا کتابی/ در یادداشت اول ریشه و مبانی جنگ نرم و درگیری دائمی و همه جانبه دو جبهه حق و باطل توصیف گردید و بیان گردید که بر اساس فلسفه تاریخ الهی آینده تاریخ بشریت آینده روشنی است كه در آن جریان حق گسترش پیدا كرده و پیروز می‌شود؛ البته نقطه اوج این درگیری در برهه ی قبل از ظهور به وجود می‌آید، زیرا در آن زمان این نبرد تمدنی به نقطه ظهور خود رسیده و تمدن مادی بسط جهانی پیدا كرده و به یك تمدن فراگیر تبدیل شده است. این سخن قابل انکار نیست که در عصر کنونی جریان تمدن غرب پرچمدار جبهه باطل و نماد پیچیدگی و تمدنی آن و مهم ترین مانع در مقابل جبهه ایمان و بسط توحید در جهان است. بدون شک امروز تمدن غرب نقطه اصلی و محوری تهاجم علیه جهه ایمان ومرکز فرماندهی جنگ سخت و نرم علیه اسلام و انقلاب اسلامی است. مروری بر تاریخچه تحولات مغرب زمین این نظر را تأیید می کند.

  تحول در اندیشه و عقلانیت

  از قرن ۱۵ میلادی تحولی در جامعه جهانی اتفاق افتاد كه از آن به عنوان «رنسانس یا نوزائی» یاد میشود. این تحول منشأ پیدایش و شكل گیری تمدنی شده است كه جریان تحول اجتماعی آن به نام «تجدد ومدرنیته» شناخته میشود.

  روح و جانمایه این تجدد، غیر از لایه محسوس و قابل اندازه گیری و پیمایش آن (مانند صنعت، تکنولوژی و ساختارها) همان تحولات عمیق و بنیادین انسانی است كه در جامعه مغرب زمین اتفاق افتاده است و از آن به «گوهر تجدد» یاد می شود. در واقع در سرآغاز رنسانس، لایه های عمیق فرهنگ غرب در تعامل بین عقلانیت، دین، انسان و خدای متعال دستخوش سه تحول جدی گردید و شالوده های دنیای مدرن بر اساس این تحولات شکل گرفت.

  تحول اول، طرح اندیشه اومانیستی در تغییر نگاه به انسان و جایگاه انسان است كه انسان را محور بایسته های اجتماعی قرار می دهد؛ یعنی می گوید خود انسان است كه محور و مدار تعیین ارزشها می باشد و حق و ارزش به درون انسان بر می گردد.

  تحول دوم، نیز مربوط به طرح اندیشه لیبرالیسم است. این اندیشه در پی اصل قرار دادن آزادی های فردی به معنای آزادی از قدسیات و معنویات و رهایی از تقیدات شرعی و الهی است.

  سومین تحول، نیز در حوزه راسیونالیزم و عقل گرایی و تكیه بر عقلانیت خود بنیاد است كه البته این مفهوم از عقلانیت غیر از آن مفهوم از عقلانیتی است كه در آموزه های وحی به شدت بر آن تكیه شده است. این عقلانیت به معنی جایگزین شدن عقلانیت بشر و استغناء آن از آموزه-های قدسی و وحیانی و مبنای درک تشخیص مصلحت و تأمین ساز و کارهای رسیدن به اهداف اجتماعی است.

  تحول درجامعه پردازی و تکنولوژی

  بر این اساس، عمیق ترین لایه تمدن غرب و روح اصلی آن تغییر جهت و استكبار اراده انسانی نسبت به خدای متعال است. این تفرعن، ادبیات و فرهنگ خاص خود را تولید كرده است و انسان غربی با این تغییر جهت وارد فضای جدیدی شد. نتیجه این سه تحول، سکولاریزه و به تعبیر دیگر غیر قدسی شدن و زمینی شدن زندگی بشر و قطع رابطه آن با عالم غیب و مفاهیم قدسی بود. این آموزه ها در ادامه، تبدیل به یك فرهنگ و احساس اجتماعی شد که در بستر آن انسان غربی، خود را مقید به آموزه های قدسی در حیات اجتماعی ندید و فارغ از تعالیم وحیانی، در پی ساخت دنیای خویش برآمد. در ادامه نیز بر پایه این آموزه ها فلسفه ی واسطه و عقلانیتی تولید شد که امكان حضور و فعال شدن آن آموزه ها و لایه های باطنی و ایدئولوژیک این تمدن را در حیات اجتماعی بشر ایجاد و فراهم نمود و موفق گردید یك نظام سیاسی مبتنی بر اومانیزم و دموكراسی و نظام فرهنگی مبتنی بر اباحه گری و لیبرالیزم و نظام اقتصادی سرمایه داری مبتنی بر ربا در كل جهان تشكیل دهد.

  این جریان مبتنی بر فلسفه، دانش و عقلانیت مدرنِ سكولاریستی، سخت افزارها و تكنولوژی خود را تولید كرده و آرام آرام از مرزهای جغرافیایی خود نیز عبور نمود و در مرحله بعد، مدعی یک جامعه جهانی مبتنی بر ایدئولوژی مدرن و با یك فرهنگ واحد گردید و بقیه فرهنگ ها از جمله فرهنگ اسلام را به یک خرده فرهنگ تبدیل نمود.

  با این وصف، فرهنگ و تمدن غرب را باید نمونه ی پیچیده و بسط یافته ی جبهه ی باطل دانست كه با همه توان و در گسترده ترین شكل، به جنگ عالم غیب و آموزه های وحی آمده است. این تمدن، با كنار گذاشتن دین از صحنه زندگی اجتماعی، «عقل جمعیِ خودبنیاد» را به عنوان تكیه گاهی برای تسخیر انسان و طبیعت برگزید و تولید علم و تكنولوژی و نیز مهندسی توسعه اجتماعی را مبتنی بر آن انجام داد.

  مدیریت و مهندسی اجتماعی

  برای تبیین دقیقتر ابعاد و عمق این درگیری و چگونگی تسلط و هژمون تمدن غرب بر عالم باید توجه نمود که این تمدن با این مبادی و آن غایات موفق شد با مدیریت و هماهنگی، تمامی شئون حیات فردی و اجتماعی انسان ها را در سه بعد گرایش ها، بینش ها و دانش های بشری مبتنی بر مبانی و اهداف مادی خود بازسازی كرده و مبتنی بر آن، «علوم، ساختار و محصولات» خاص تمدن خود را ارائه نماید و سه نظام "تولید مفاهیم" از علوم پایه تا علوم كاربردی، "توزیع مفاهیم" جهت تعیین كلاسه های افراد جامعه و "ساختار مناصب اجتماعی" بر پایة نظام مفاهیم، جهت ساماندهی روابط اجتماعی را سامان دهی نمایدو با تجسد عینی بخشیدن به تمدن خود همه شئون فردی و اجتماعی را سرپرستی كند.

  ـ نظام تولید مفاهیم از علوم پایه تا علوم کاربردی

  این تمدن نظام مفاهیمی متناسب با آن مبادی و غایات و بر پایة حس گرائی تولید کرده است. مفاهیمی که ممکن است به حسب ظاهر متکثر باشند، ولی در واقع از یک انسجام برخوردارند؛ بنابراین این دستگاه، یک نظام مفاهیم با کارآمدیهای حسی تولید نموده است.

  ـ نظام توزیع مفاهیم جهت تعیین کلاسه های افراد جامعه

  تمدن غرب بعد از تولید نظام مفاهیم، نظام آموزشیِ توزیع و نیز ساختارهای جهانی توزیع آن مفاهیم را ـ از رده های تخصص و فوق تخصص گرفته تا رده های ابتدائی ـ تنظیم کرده است. بنابراین یک شبکة تولید و توزیع مفاهیم ـ از مفاهیم محوری و اعتقادی گرفته تا مفاهیم کاربردی و عملی برای ادارة حیات بشر ـ تولید کرده است.

  ـ ایجاد ساختار مناصب اجتماعی بر پایه نظام مفاهیم جهت ساماندهی روابط اجتماعی

  در انتها نیز ساختار توزیع مناصب را تنظیم کرده اند. به این معنا که برای مناصب، موقعیتهای علمی تعریف نموده اند تا مشخص نمایند که هر کسی با این حد از آموزه های علمی، کدام منصب را می تواند به عهده بگیرد و در کلاسه چه قواعدی، روابط اجتماعی را فرم دهد. وقتی که ساختار مناصب تعریف می شود، دقیقاً مشخص می شود کسی که در منصب یک وزارتخانه می نشیند، یا کسی که معلم یک کلاس است و یا کسی که سفیر است بایستی بر اساس قواعد خاصی روابط خود را تنظیم نماید.

  در حقیقت به دنبال نظام مفاهیم، یک ساختار مدیریتی و نظام توزیع مناصب درست می‌شود که این نظام توزیع مناصب، چرخش نیاز و ارضاء را در جامعه ساماندهی می‌کند؛ یعنی مجرا و راه‌هایی برای ارتباطات اجتماعی ایجاد می‌کند که جامعه در این راه‌ها حرکت می‌کند؛ نیاز می‌سازد و ارضاء می‌کند.

  جهانی سازی و توسعه مادی

  آنچه در دنیای مدرن اتفاق افتاده است یك تحول همه جانبه ای است كه می خواهد همه ابعاد زندگی بشر را به صورت هماهنگ تغییر دهد. در واقع بحث توسعه پایدار و بحث جهانی سازی و توسعه جهانی بر محور لیبرال دموكراسی، یك تحول هماهنگ همه جانبه در حوزه سیاست و فرهنگ و اقتصاد است كه تناسبات این تحولات را مورد توجه قرار می دهد.

  در این راستا تمدن غرب توانسته است سه گام مهم را در این مسیر بردارد:

  ۱- دین زدایی و جایگزین کردن عقلانیت خود بنیاد به جای آن.
  ۲- به دست گرفتن مدیریت قدرت، اطلاع و ثروت برای جهانی شدن.
  ۳- ایجاد موازنه یک سویه به نفع قدرت های مسلط برای تضمین بقاء

  مجموع این حرکت در موج جهانی خود منجر به تولید سه پدیده مهم امپراطوری های سیاسی، امپراطوری های فرهنگی و شرکت های بزرگ اقتصادی شده است. این سه پدیده در غرب برای مدیریت جهانی و تحقق برنامه عینی این تمدن ارائه شده است.

  ۱- امپراطوری های سیاسی: قدرتهای مسلط سیاسی که هیچ تصمیم جهانی بدون امضای آنها قانون نمی شود كه «حق وتو» بارزترین نماد آن است.

  ۲- امپراطوری های فرهنگی: که قدرت مسلط مطلق بر تولید و توزیع «اطلاعات، تفکر و آداب و رسوم» در جهان هستند و امروزه با جملاتی همچون ناتوی فرهنگی در ادبیات سیاسی ایران از آن یاد می شود.

  ۳- شرکت های بزرگ اقتصادی: که سرنوشت اقتصاد جهانی را از طریق مدیریت «الگوی تولید، توزیع و مصرف» اداره می کنند.
  در این گردونه، «قدرت، اطلاعات و ثروت» به طور کامل در یک جریان یکسویه توسط غرب مدیریت می شود و محصول و دستاورد این هجوم جهانی عبارت است از:

  ۱- «استعمار پیچیده نرم افزاری»
  ۲- «تحقیر ملت ها (تحقیر اکثریت)»
  ۳- «منحل کردن هویت فرهنگی و مذهبی ملتها در هویت اجتماعی مدرن»

  چپاول مدرن در سایه جهانی سازی و حاکمیت فرهنگ مادی

  مقام معظم رهبری در همین زمینه با اشاره به طرح بحث معارضه ی سنت و مدرنیته در تمدن غرب می فرمایند: " این بحثِ نویی نیست؛ این بحثِ قرن نوزدهمىِ دنیای غرب است که ادامه پیدا کرده است؛ با این هدف که تمدّن غرب در راه خود، همه‌ی فرهنگها را، همه‌ی تمدّنها را، همه‌ی زیرساختهای مدنی را، همه‌ی روابط انسانی و اجتماعی را، همه‌ی آن چیزی را که تمدّن غرب آن را نمیپسندد، از سر راه خود بردارد و حاکمیت مطلق خود را با پشتوانه‌ی قدرت مادّی و سرمایه‌داری از یک سو، قدرت نظامی و سیاسی از یک سو، قدرت رسانه‌یی از یک سو، ابدی کند."( فیضیه، ۱۴/۷/۷۹)

  به هر حال برنامه ریزی برای ایجاد یک جامعه جهانی واحد، با فرهنگ، ایدئولوژی و عقلانیت واحد، فرایندی است که تمدن غرب طی کرده است و محصول این روند، هضم هویت و فرهنگ تمام ملل و جهان در جهاز هاضمه غرب بوده است. در این میان هویتهای دینی و فرهنگهای مذهبی به دلیل تفاوت ماهوی و تقابل ذاتی آنها با فرهنگ دنیاگرایی مادی بیشترین آسیب را پذیرا شدند و مورد هجمه های شدیدتری قرار گرفتند و به جرأت می توان گفت به جز هویت فرهنگ شیعی تمامی هویت ها و فرهنگ های ملل دیگر در این روند جهانی سازی مادی منحل گردیدند و با ارزش های مسلط مدرنیته هماهنگ شدند.

  در همین راستا در بعد اقتصادی نیز منابع و منافع ملت ها اعم ازمنابع انسانی واقتصادی و ذخایر مادی و معنوی آنان نیز مورد هجوم واقع گردید و علاوه بر بردگی روحی و فكری منابع اقتصادی و زیرزمینی آنان نیز مورد چپاول و غارت قرار گرفت و این نشأت گرفته از ماهیت سلطه طلب و تمامیت خواه نظامهای مادی می باشد كه حیات خود را در گرو توسعه وگسترش سیاسی، فرهنگی و اقتصادی خود تا عمق جوامع دیگر می داند. در این بستردین امری شخصی تلقی گردید و به امری فردی تبدیل شد. برنامه ریزی های كلان اجتماعی نه بر پایه وحی و شریعت، بلكه با ادعای ناكارآمدی و عجز دین از پاسخگویی به نیازهای اجتماعی و با تكیه بر عقل نقاد خود بنیاد تنظیم گردید. مناسبات و ساختارهای اجتماعی و پایه ریزی نظام اجتماعی بر اساس میل و شهوت اكثریت و برپایه ارزشهای مادی سامان داده شد. با عدم تصویر كمال مطلوب برای جامعه وتعریف غایت و هدف مادی، توسعه شهوات انگیزه و موتور محرك جامعه قرار گرفت. رشد وتوسعه خدای پنهان مردم گردید و زیست اجتماعی بر پایه بی اخلاقی استوار گردید.

  جاهلیت مدرن

  به جرأت می توان گفت در هیچ دوره ای از تاریخ بشر به اندازه این دوران، فضا برای بندگی خدا ناامن و دین الهی تحقیر نشده بود. این تمدن در ابتدای راه داعیه فراگیری همه عرصه های حیات بشر را نداشت، بلكه فقط مدعی جدایی دین از سیاست بود. ولی تمامیت خواهی این تمدن، این تفكیك را نقض كرد و طولی نكشید كه پرچمداران اندیشه تجدد ـ چه در جناح لیبرال دموكراسی و چه در جناح سیوسیالیسم و كمونیزم ـ روی اصل دیانت و معنویت خط كشیدند. این نقطه، نقطة امتلاء عالم از جور است كه در آن ماركسیست بر آمده از بطن مدرنیته به مبارزه علیه اصل وجود خدای متعال پرداخت و شعار محوری تجدد تا حدی پیش رفت كه اصل كلمه توحید و شعار محوری انبیاء الهی در جامعه جهانی تحقیر شد و در همه جا ـ اعم از محافل روشنفكری و غیر روشنفكری ـ اصل اعتقاد به خدا مایه ننگ و شرمساری گردید و در محافل روشنفكری جامعه جهانی، دین علامت عقب افتادگی و تحجر و افیون توده ها معرفی شد و دین و دینداران منزوی شدند.

  اما هجوم بی امان و همه جانبه مدرنیته زمینه خیزش جدیدی را از سوی جبهه حق و دین باوران عالم فراهم آورد که در قالب انقلاب اسلامی به ظهور و بروز رسید.

  پایان بخش دوم. ادامه دارد...

  101


 

اولین آلبوم رسمی محسن یگانه با فاصلهٔ دو سالی

پنجشنبه 25 شهریور 1395 06:41 ب.ظ

 

دانلود آهنگ جدید محسن یگانه با نام کویر همینک از صبا موزیک ، همراه با تکست آهنگ و بهترین کیفیت ممکن

موزیک و ترانه سرا : محسن یگانه

دانلود آهنگ کویر محسن یگانه

در این میان تنها به ساز گیتار اکتفا نکرد و به سمت کیبورد و پیانو و فراگیری مهارت‌های فنی و موسیقی الکترونیک نیز روی آورد که به گفته خود یگانه به موفقیت‌های او بعد از عرصه خوانندگی،نوازندگی و ترانه سرایی می‌توان اضافه کرد. با این وجود شناخت بسیار خوبی از موسیقی الکترونیک بدست آورد اما با توجه به اینکه در این مورد آنچنان با فضای موسیقیایی قطعاتی که محسن یگانه به بازار عرضه کرده و مردم از او توقع دارند مطابقت ندارد به همین دلیل فقط برای ارضای روحی خودش به موسیقی الکترونیک می‌پردازد و کمتر از آن در قطعاتش استفاده می‌کند. به گفته خود محسن آرزوی او موفقیت در دنیای موسیقی الکترونیک است.

Download New Song by Mohsen Yeganeh Called Kavir Whit Text On Saba-Music

بعد از اولین آلبوم رسمی محسن یگانه با فاصلهٔ دو سالی که در وقفه آلبوم محسن یگانه افتاد او بیشتر وقتش را صرف اجرای کنسرت می‌کرد و با وسواس‌هایی که به خرج داد، زمان زیادی را صرف آلبوم رگ خواب کرد. رگ خواب در مرداد ۱۳۸۹ وارد بازار شد و ترانه سرآلبومی این آلبوم با نام سکوت بسیار مورد استقبال قرار گرفت و محبوب ترین آهنگ سال شناخته شد.

آلبوم بعدی او با نام حباب، ۲ سال بعد و در مهر ۱۳۹۱ با ۱۴ تراک وارد بازار شد.


برچسب ها: آلبوم ، محسن ، محسن یگانه ، کویر ، دانلود آهنگ جدید ، آهنگ جدید یگانه ،
 

افرادی پشت سر مرتضوی پنهان شده‌اند

چهارشنبه 24 شهریور 1395 05:34 ب.ظ

 

افرادی پشت سر مرتضوی پنهان شده‌اند

 • افرادی پشت سر مرتضوی پنهان شده‌اند

  چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۲

  واکنش مطهری نسبت به عذرخواهی‌ سعید مرتضوی

  افرادی پشت سر مرتضوی پنهان شده‌اند

  کد مطلب : 116233

  گروه سیاسی: نائب رئیس مجلس با اشاره به نامه عذرخواهی سعید مرتضوی در مورد وقایع بازداشتگاه کهریزک گفت که مرتضوی در این نامه خطای خود را پذیرفته و با به کار بردن عنوان «شهید» برای کشته شدگان کهریزک در واقع معترضان سال 88 را محق دانسته است.

  افرادی پشت سر مرتضوی پنهان شده‌اند

  علی مطهری  اظهار کرد: نامه آقای مرتضوی در مجموع یک کار مثبت بود. در این نامه او خطای خود را پذیرفت و خوب است نامه‌ای هم در مورد زهرا کاظمی بنویسد و موضوع را روشن کند.وی افزود: این که ایشان سه جوان مرحوم روح الله امینی، کامرانی و جوادی فرد را «شهید» نامیده است نشان می‌دهد که اعتراض مدنی را در جمهوری اسلامی ایران به رسمیت می شناسد و مانند برخی افراد نیست که معتقدند - اگر چه به زبان نمی آورند - اساسا در جمهوری اسلامی ایران خطایی رخ نمی دهد و کسی هم حق اعتراض ندارد و هر معترضی را ضد نظام وحتی ضد اسلام و ولایت معرفی می‌کنند.

   

  مطهری در ادامه گفت: این هم یک نقطه مثبت برنامه ایشان بود و حتی می‌تواند تعبیر «شهید» نتیجه  گرفته آقای مرتضوی معترضان سال ۸۸ را محق می‌داند، اما به نظر من بیش از آنکه آقای مرتضوی به عنوان مسئول خطاهای خود مجرم است کسانی که چیزی به نام مرتضوی را ساختند و از او حمایت کردند مجرم هستند. وقتی شما به جوانی کم تجربه آن همه اختیارات بدهید که هر نشریه‌ای را که خواست تعطیل کند و هر رفتاری با متهمان داشته باشد خود به خود سرکش می‌شود و طبیعت آن است.

   

  نائب رئیس مجلس با بیان اینکه هر جا تمرکز قدرت بدون نظارت ایجاد شود و منتقدان سرکوب شوند فساد به وجود می آید گفت: افرادی از آقای مرتضوی که دنبال قدرت بود به عنوان ابزار دست استفاده کردند و در پشت سر او پنهان شدند به نظر من پرونده آن‌ها هم باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

   

  وی اضافه کرد: مسأله ای که برای من حل نشده است حمایت عجیب آقای احمدی‌نژاد به عنوان رئیس جمهور از آقای مرتضوی است که با علم به تخلفات و خطاهای ایشان این مقدار از او حمایت کرد تا آنجا که حاضر شد وزیر کار به خاطر حمایت رئیس جمهور از آقای مرتضوی برکنار شود و حادثه یکشنبه سیاه مجلس نهم در روز استیضاح وزیر کار رخ دهد. چرا که دلیل اصلی استیضاح وزیر کار دولت دهم عزل نکردن آقای مرتضوی از ریاست سازمان تامین اجتماعی بود در حالی که طبق قانون و خصوصا رای دیوان عدالت اداری باید او را عزل می کرد. مطهری در پایان گفت:‌ به هر حال این‌ها باید برای ما درس شود تا در آینده با اختیارات وسیع دادن به یک فرد موجب بدبختی خودش و افراد دیگر و آسیب اجتماعی نشویم.


  ۵

  داغ کنید

  مرجع :ایسنا 

موزیک و تنظیم : سیروان خسروی

سه شنبه 23 شهریور 1395 01:22 ق.ظ

 

DL New Song By Sirvan Khosravi Called Ghabe Akse Khali

سوپرایز بزرگ سیروان خسروی با آهنگ جدید قاب عکس خالی همینک در ادامه مطلب با دو کیفیت و متن آهنگ

موزیک و تنظیم : سیروان خسروی

 

دانلود آهنگ قاب عکس خالی سیروان خسروی

تاکنون دو قطعه از وی با نام‌های «نه نرو» و «ساعت ۹» موفق شده‌اند در جدول موسیقی رادیوی هلندی Funx رتبه ۱ را به دست آورند. سیروان قطعه «Stay Here Tonight» از آهنگ‌های انریکه ایگلسیاس، خواننده اسپانیایی را با همکاری وی بازآمیزی کرد.همچنین موسیقی متن، تیتراژ آغازین و تیتراژ پایانی مجموعه تلویزیونی ساختمان پزشکان بر عهده وی بوده است.او در ۲۱امین دوره جشنواره موسیقی فجر حضور داشته است.


 


برچسب ها: دانلود آهنگ ، قاب عکس خالی ، سیروان خسروی ، سیروان ، موزیک ،
 

پیام صادقیان: پرسپولیس برنده دربی است

دوشنبه 22 شهریور 1395 05:49 ب.ظ

 

پیام صادقیان: پرسپولیس برنده دربی است - پرسپولیس نیوز

 • پیام صادقیان: پرسپولیس برنده دربی است - پرسپولیس نیوز

  به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” پیام صادقیان هافبک ماشین‌سازی بعد از بازی مقابل استقلال در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: « می‌خواستم امروز مقابل استقلال گلزنی کنم اما متاسفانه شوتی که زدم به تیر دروازه این تیم برخورد کرد و وارد دروازه نشد.

  به هر حال بابت کسب یک امتیاز و بازی خوبی که مقابل استقلال انجام دادیم خیلی خوشحالم.

  امسال می‌خواهم تمرکزم را روی فوتبالم بگذارم. سعی می‌کنم تا جایی که می‌شود حتی کارت زرد کارت زرد نگیرم.

  وقتی پرسپولیس بودم، سن و سالی کار خیلی کمی داشتم اما سنم بیشتر شده و حالا دیگر باتجربه‌تر شدم. »

  پیام بعد از پیش بینی دربی و برد پرسپولیس در این بازی، درباره فحاشی طرفداران استقلال گفت: « سعی کردم حواسم به بازی باشد تا حواشی به وجود نیاید اما متاسفانه فحاشی شد.

  هواداران استقلال نسبت به من لطف داشتند! »


برچسب ها: تیم ، پرسپولیس ، فوتبال ، بازی ،
 

کاریکاتور طلاق هرروز بیشتر از دیروز!

شنبه 20 شهریور 1395 02:43 ب.ظ

 

کاریکاتور طلاق هرروز بیشتر از دیروز! | سایت تفریحی و سرگرمی فان صدا

 • کاریکاتور طلاق هرروز بیشتر از دیروز! | سایت تفریحی و سرگرمی فان صدا

  کاریکاتور طلاق هرروز بیشتر از دیروز!

  کاریکاتور طلاق هرروز بیشتر از دیروز!

  احسان گنجی این کارتون را در روزنامه شهروند درحاشیه افزایش آمار طلاق منتشر کرد.

  آمار طلاق در حال افزایش می باشد

  رشد طلاق در ایران

  ۹divorce155464

  پیشنهاد فان صدا به شما:

  جوک های جدید و خنده دار شهریور ماه ۹۴

  جدیدترین جوکهای خنده دار لاین و وایبر

  کاریکاتور مدل جدید حرف زدن ایرانی ها

  کاریکاتور انتظار برای وام ازدواج ۱۰ میلیونی!

  کاریکاتور بامزه شام چطوره ؟!

  کاریکاتور آزاد راه تهران - شمال!

  کاریکاتور تبدیل زندان اوین به پارک

  کاریکاتور دکتر جان مادرت دقت کن!

  کاریکاتور خرید و فروش زیرزمینی گوشی آیفون


 

آموزش کاشت ریحان در منزل به صورت تصویری

جمعه 19 شهریور 1395 04:29 ب.ظ

 

آموزش کاشت ریحان در منزل به صورت تصویری

 • آموزش کاشت ریحان در منزل به صورت تصویری

  ریحان یکی از سبزیجات یکساله است که به عنوان گیاهی دارویی، ادویه ای هم شناخته می شود.  اسانس گیاه ریحان خاصیت ضد قارچی و ضد باکتریایی دارد . همچنین از اسانس ریحان در صنایع آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. گیاه ریحان از گیاهانی است که در خانه هم به سادگی رشد می کند تا به صورت تازه مصرف شود.

  .

  آموزش کاشت ریحان در منزل

  .

  1 – در اولین مرحله برای کاشت ریحان نوع ریحانی که می خواهید بکارید را انتخاب کنید. هر گونه از ریحان، عطر و طعم و بوی خاصی دارد. در زیر چند گونه ریحان نام برده شده است:

  ریحان سبز-زرد یا دارچینی که بوی شبیه ادویه شیرین دارد و دارای گل های زیبا و معطر می باشد.

  ریحان لیمویی که بویی شبیه مرکبات دارد.

  ریحان بنفش که عطر و طعم بسیار خوبی دارد و گاهی اوقات برای دکوراسیون در خانه ، از این نوع ریحان استفاده می شود.

  ریحان چندساله که هر سال بدون کاشت مجدد، رشد می کند. در حالی که گونه های دیگر یک ساله هستند.

  ریحان یونانی که رشد مشکل تری دارد ولی بوته آن قوی تر هستند و ماندگاری خوبی دارد.

  .

  2 –اگر در مکان سرد سیری هستید 4 تا 6 هفته قبل از آخرین سرما، ریحان را در یک جای گرم نشاء کنید . سپس آن ها را به زمین منتقل کنید . چون باید بدانید که ریحان برای رشد به آب و هوای گرم نیاز دارد، البته این کار برای کاشت ریحان در سطوح کوچک انجام میشود. ( آموزش کاشت ریحان )
  به گزارش آسان طب اگر در مکانی گرم زندگی می کنید می توانید دانه ها را مستقیما در زمین بکارید . یعنی بعد از آخرین سرمای منطقه دانه ها را در زمین بکارید.

  .

  3 – درباره خاک ریحان باید بگوییم که خاکی که ریحان در آن کاشته می شود باید حاصلخیز باشد و زهکشی خوبی داشته باشد. به گزارش آسان طب بذر ریحان را باید در عمق 0/5 تا 1 سانتی متری کاشت و فاصله بوته ها باید 15 سانتی متر باشد.

  زمانی که ریحان جوانه زد، نباید بگذارید خاک خشک شود . باید هر روز آبیاری انجام دهید. اگر ریحان را در گلدان می کارید بعد از این که جوانه زد و چند سانتی متر بلند شد به صورتی که برگ حقیقی در آن شکل گرفت، آن را به گلدان بزرگتر انتقال دهید.( آموزش کاشت ریحان )

  خاک را مرطوب نگه دارید ولی به گونه ای که خیس نشود. هر روز صبح به ریحان ها آب بدهید.

  .

  آموزش کاشت ریحان در منزل

  آموزش کاشت ریحان در منزل

   .

  4 – در این مرحله باید گلی که در نوک ریحان رشد می کند را قطع کنید. هنگامی که گل را قطع می کنید، دو برگ پایینی گل را هم قطع کنید. اگر گل قطع نشود در طعم ریحان تغییر ایجاد می کند و همچنین گیاه دراز و باریک می شود.( آموزش کاشت ریحان در منزل  )

  .

  آموزش کاشت ریحان در منزل

  آموزش کاشت ریحان در منزل

   .

  5 –طبق بررسی های بدست امده در ریحان آفت خاصی مشاهده نشده، تنها یک نوع سوسک است که با سوزاندن علف های هرز و یا گیاهان آلوده تا حد زیادی می توان آن را کنترل کرد. مواظب باشید زمین کشت عاری از علف های هرز باشد. اگر گیاهان کپک داشتند، نشانه ی این است که نور کافی به آن ها نرسیده.( آموزش کاشت ریحان در منزل )

  .

  برداشت ریحان

  گیاه ریحان را معمولا در اوایل تابستان برداشت می کنند و در اواخر تابستان و اواسط پاییز مجددا می توان ریحان را برداشت کرد. ریحان باید با فاصله چند سانتی متری (5 تا 7 سانتی متر) از سطح زمین چیده شود. برگ های بالایی ریحان را بچینید و برگ های پایینی را قطع نکنید، چون این کار باعث پرپشت شدن برگ های ریحان می شود.

  .

  آموزش کاشت ریحان در منزل

  آموزش کاشت ریحان در منزل


برچسب ها: آسان ، طب ، آسان طب ، پزشکی ، سلامت ،
 

بیوگرافی ، عکس و آهنگ های جدید یاس

جمعه 19 شهریور 1395 03:36 ق.ظ

 

موزیک جدید و فوق العاده شنیدنی از یاس با نام نامه ای به فرزند همراه با تکست و دو کیفیت عالی همینک دانلود کنید

Download New Music Yas Called Nameyi Be Farzand Whit Text On Saba-Music

yasss دانلود آهنگ جدید یاس نامه ای به فرزند

متن آهنگ جدید امیر تتلو امام رضا

متن آهنگ نامه ای به فرزند یاس

یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد . پس از مرگ ناگهانی پدرش ،یاس با پذیرش مسئولیت خانواده و مراقبت از آنها مواجه شد . با بدهی هایی که پدرش برجا گذاشته بود به سختی قادر بود که از عهده خانواده و مخارج زندگی بر آید . یاس در سن 18 سالگی مجبور شد تمام آرزو های دانشگاه خود را کنار بگذارد و دانشگاه را ترک کند و شروع به کار نمود تا از کل خانواده حمایت نماید .

دانلود آهنگ جدید یاس نامه ای به فرزند

samibeigisYo! @samibeigis New track #tokhoobi #توخوبى Comming Friday. Stay Cool #solobeigioielli #samibeigi

دانلود آهنگ جدید سامی بیگی تو خوبی


 


برچسب ها: بیگی ، سامی بیگی ، تتلو ، یاس ، نامه ، تو خوبی ،
 

روایت تتلو از حال و روزش در زندان

چهارشنبه 17 شهریور 1395 03:34 ب.ظ

 

روایت تتلو از حال و روزش در زندان

 • روایت تتلو از حال و روزش در زندان

  چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۵

  روایت تتلو از حال و روزش در زندان

  کد مطلب : 115775

  گروه فرهنگی: امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو که به دلیل توهین به یک بازپرس مدتی است بازداشت شده و در زندان اوین به سر می برد به تازگی در گفتگویی تلفنی با اردشیر احمدی کارگردان ویدیوکلیپهایش از اوضاعش در زندان حرف زده است.

  امیر تتلو درباره حال و احوالش گفته است: اینجا همه چیز خوب است. کلاس فوتبال داریم. کلاس موسیقی داریم. می‌گذرد.تتلو در پاسخ به اینکه آیا خودت برای زندانیان کلاس گذاشتی بیان داشت: نه، کلاس هست؛ من میروم شرکت میکنم و یاد میگیرم.وی درباره اینکه آیا کم و کسری ندارد اظهار داشت: همه چیز هست.تتلو در پاسخ به این گفته اردشیر احمدی که به چشم یک تجربه به زندان نگاه کن گفت: من هم دارم با همین دید نگاه می کنم و حالشو می‌برم و رفیقهای خیلی خوبی پیدا کرده ام.

  ۰

  داغ کنید

  مرجع :ایلنا 

دانلود آهنگ جدید مصطفی پاشایی هنوزم

چهارشنبه 17 شهریور 1395 03:18 ب.ظ

 

دانلود آهنگ جدید مصطفی پاشایی هنوزم

 • دانلود آهنگ جدید مصطفی پاشایی هنوزم

  دانلود آهنگ جدید مصطفی پاشایی هنوزم

  همینک از سایت بزرگ صبا موزیک ، دانلود آهنگ جدید مصطفی پاشایی هنوزم با بهترین کیفیت و لینک مستقیم

  ترانه و آهنگسازی: بابک بابایی ؛ تنظیم: انوشیروان تربتی ؛ میکس و مستر: شایان فتحی

  Download Ahange Jadid Mostafa Pashaei – Hanozam Whit Text On Saba-Music

  Mostafa Pashaei Called Hanoozam دانلود آهنگ جدید مصطفی پاشایی هنوزم

  متن آهنگ مصطفی پاشایی با نام هنوزم

  هنوزم بی تو سرد و گوشه گیرم
  گفتی از یادت نمیرم یادت از قلبم نرفته
  چرا باز جون پناه من نمیشی تکیه گاه من نمیشی
  عشقت از قلبم نرفته
  هنوزم خاطرت واسم عزیزه اشک من بی تو میریزه
  دل به کی بستی نمیدونم
  هنوزم عشق و رویای من هستی و دنیای منی
  تو دل به کی بستی نمیدونم
  هنوزم با تو میشه زندگی کرد تا امیدی مونده برگرد
  زندگی رو با تو میخوام
  برای داشتن تو چی کشیدم ساده از دستت نمیدم
  من یه دنیا بی تو تنهام
  هنوزم خاطرت واسم عزیزه اشک من بی تو میریزه
  دل به کی بستی نمیدونم
  هنوزم عشق و رویای من هستی و دنیای منی
  تو دل به کی بستی نمیدونم

  متن آهنگ مصطفی پاشایی با نام هنوزم

  متن ترانه ، تکست ، شعر و دانلود آهنگ جدید مصطفی پاشایی هنوزم

برچسب ها: دانلود ، آهنگ ، موزیک ، جدید ، صبا ، آهنگ جدید ،