تبلیغات
yousefbabazadeh موزیک و آهنگ - افزونه گزارش پیوند خراب در وردپرس

افزونه گزارش پیوند خراب در وردپرس

چهارشنبه 31 خرداد 1396 12:16 ق.ظ

 

افزونه گزارش پیوند خراب در وردپرس

 • افزونه گزارش پیوند خراب در وردپرس

  افزونه گزارش پیوند خراب در وردپرسReviewed by M J on Jun 17Rating: 4.0افزونه گزارش پیوند خراب در وردپرساحتمالا در برخی از سایتهای دانلود نرم افزار با فرمی برای گزارش پیوند خراب یا هانجام گرفتار مدیر از انتشار نسخه جدید نرم افزار در انتهای مطلب مواجه انجام گرفته اید که کاربر یا بازدیدکنندگان می توانند از طریق آن و با پر کـــردن تعداد فیلد، هانجام گرفتاریه ای برای مدیر سایت ارسال کنند و او را در جریان خرابی پیوند دانلود قرار دهند. اینگونه فرمها کاربردهای زیادی دارند که باتوجه به موضوع فعالیت سایت می توان آنرا بکار گرفت به عنوان مثال در سایتهای خدماتی می توان برای ارسال سریع سفارش توسط بازدیدکننده فرم را در انتها بخش نمونه کارها قرار داد یا در سایتی با موضوع معرفی کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توان برای گزارش محتوای نامعقول صفحه معرفی یا تبلیغ انجام گرفته از آن هستفاده کـــرد. در این مطلب از آی آر پی دی اف ۲ افزونه فرم Ajax گزارش پیوند خراب در وردپرس معرفی می شود که می توانید به دلخواه یکی از آنها را هستفاده کنید. پس تا انتها همراه ما باشید.

  احتمالا در برخی از سایتهای دانلود نرم افزار با فرمی برای گزارش پیوند خراب یا هانجام گرفتار مدیر از انتشار نسخه جدید نرم افزار در انتهای مطلب مواجه انجام گرفته اید که کاربر یا بازدیدکنندگان می توانند از طریق آن و با پر کـــردن تعداد فیلد، هانجام گرفتاریه ای برای مدیر سایت ارسال کنند و او را در جریان خرابی پیوند دانلود قرار دهند. اینگونه فرمها کاربردهای زیادی دارند که باتوجه به موضوع فعالیت سایت می توان آنرا بکار گرفت به عنوان مثال در سایتهای خدماتی می توان برای ارسال سریع سفارش توسط بازدیدکننده فرم را در انتها بخش نمونه کارها قرار داد یا در سایتی با موضوع معرفی کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام می توان برای گزارش محتوای نامعقول صفحه معرفی یا تبلیغ انجام گرفته از آن هستفاده کـــرد. در این مطلب از آی آر پی دی اف ۲ افزونه فرم Ajax گزارش پیوند خراب در وردپرس معرفی می شود که می توانید به دلخواه یکی از آنها را هستفاده کنید. پس تا انتها همراه ما باشید.

  نخستین افزونه wp-reportpost می باانجام گرفت این پلاگین باوجود قدیمی بود همچنان بدون مشکل سازگاری با نسخه جدید وردپرس امکان ایجاد فرم ایجکس گزارش پیوند شکسته را فراهم می کند. پس از فعال سازی با مراجعه به پنل تنظیمات می توان تعدادین عنوان گزارش را تنظیم کـــرد تا کاربر با انتخاب یکی از آنها از لیست کشویی و نوشتن توضیحات در صورت نیاز فرم را برای مدیر ارسال کند. بعد از نصب افزونه به طور خودکار عبارت report this (می توانید آنرا به متن مورد نظر تغییر دهید) به انتهای پستها اضافه خواهد انجام گرفت که با کلیک روی آن فرم به صورت کشویی نمایش داده می شود پس از انتخاب عنوان هانجام گرفتاریه، وارد کـــردن آدرس ایمیل و فشردن دکمه ارسال، فرم به صورت ایجکس ارسال می شود.

  افزونه گزارش پیوند خراب در وردپرس

  افزونه بعدی Report Content نام دارد. این پلاگین نیز تکمیلا مشابه wp-reportpost عمل می کند با این تفاوت که جدیدتر بوده و برخی امکانات افزایشی نیز دارا می باانجام گرفت. فرم ارسال گزارش توسط بازدیدکنندگان به صورت آژاکس می باانجام گرفت و قبل از ارسال فرم محتوای آن توسط افزونه ضد اسپم اکسیمت بررسی می شود تا در صورت جعلی و هرخانومامه بودن عملیات ارسال انجام نشود همچنین پس ارسال گزارش ایمیل هانجام گرفتار رسانی دریافت پیام جدید برای مدیر فرستاده می شود که امکان غیرفعال کـــردن این قابلیت در تنظیمات افزونه قرار دارد.

  همچنین قبلا در آی آر پی دی اف اسکریپت گزارش پیوند خراب سایت را معرفی و برای هستفاده قرار دادیم که می توانید به طور مستقل و در هرکجا وب سایت و همچنین در هر سیستمی از آن هستفاده نمایید.

  به کانال تلگرام آی آر پی دی اف بپیوندید !

  جایه ویژه تبلیغ متنی

  مطلب مفیدی بود ؟


برچسب ها: افزونه ، گزارش ، پیوند ، خراب ، در ، وردپرس ،