تبلیغات
yousefbabazadeh موزیک و آهنگ - HTC اوو نرم افزار – صفحه ۵ نرم افزار مفید ترین HTC

HTC اوو نرم افزار – صفحه ۵ نرم افزار مفید ترین HTC

جمعه 8 بهمن 1395 10:51 ق.ظ

 

HTC اوو نرم افزار - صفحه 5 نرم افزار مفید ترین HTC

 • HTC اوو نرم افزار - صفحه 5 نرم افزار مفید ترین HTC

  [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] HTC اوو شما یک خانه قدرت کامل با برخی از برنامه های واقعا سرد است. در حالی که شبکه های اجتماعی باقی می ماند برنامه های کاربردی بالا برخی از برنامه های کاربردی جالب دیگر نیز از جمله موسیقی، بازی و حتی تماشای ویدئو فوق العاده و تلویزیون را نشان می دهد آنلاین وجود دارد. در اینجا لیستی از پنج برنامه های کاربردی HTC مفید ترین بالا است.

  • زبان
  • توییتر
  • اپرا مینی
  • PhoneMyPC
  • پاندورا
  • FoxyRing

  زبان برنامه بزرگ برای HTC است. با این شما می توانید کارهای باور نکردنی مثل پیدا کردن بهترین گزینه برای صرفه جویی در هزینه و خواباندن اتصال آسان کاملا موثر است. این نرم افزار آسان می تواند به شما بهترین گزینه بسته به محل سکونت خود را، زمان، و ماهیت بدهند. این یکی از برنامه استفاده با برچسب قیمت تنها ۱۰٫ $ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۷] [۱۹،۴۵۹،۰۰۸] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] توییتر در لحظه آزاد مانند فیس بوک و مای اسپیس است. این نرم افزار قابل توجه، شما می توانید در تماس با تقریبا هر دوست و فامیل به راحتی باقی می ماند. این ویجت بسیار عالی و بسیار قدرتمند و محبوب به دلیل تطبیق پذیری است.

  PhoneMyPC برنامه کاملا دستی است که می تواند شما را قادر به اتصال با کامپیوتر خود را از هر نقطه است. با قیمت تنها ۱۰ $ شما می توانید در تماس با تمام داده ها بر روی هارد دیسک خود کپی کنید و و هر چیزی گذشته از وجود دارد بیش از حد. فکر می کنم در مورد تمام موسیقی شما ممکن است نیاز به حمل با شما در همه زمان ها، فقط آن را از کامپیوتر خود لذت ببرید به راحتی.

  پاندورا یکی دیگر از نرم افزار عالی برای HTC است. این نیاز شما را به ثبت نام قبل از استفاده از آن. این نرم افزار فوق العاده برای سراسر جهان عاشق موسیقی را به عنوان شما می توانید موسیقی ۳G و Wi-Fi در هر نقطه با صفحه نمایش کاملا خوش تیپ است. بهترین بخشی از این برنامه این است که کاملا رایگان است.

  FoxyRing برنامه رایگان است که می تواند برای چند وظیفه ای است. با این نرم افزار شما می توانید به طور موثر از منابع مختلف از هر نقطه استفاده کنند. به طور مشابه برنامه های کاربردی مفید دیگر که باید شامل اپرا مینی و درخشنده.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: HTC ، اوو ، نرم ، افزار ، ، صفحه ، ۵ ،